Siparişleriniz hafta içi saat 16:00 haftasonu 12.00'da kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size bilgilendirme e-postası gönderilmektedir. Size gönderilen kargonun Sürat Kargo sistemine kaydedilmesi saat 19:00’a kadar gerçekleşmektedir.

Kargonuzun anlık olarak durumunu Sürat Kargo tarafından SMS olarak size gönderilen takip numaranız ile Sürat Kargo'nun e-kargo sisteminden takip edebilirsiniz.


mobilmarkam.com’dan satın aldığınız ürünleri ürün teslim tarihinden 14 gün içerisinde İade/Değişim formunu doldurarak herhangi bir sebep göstermeden iade edebilirsiniz. Ürün iadeleri yalnızca Sürat Kargo ile yapılabilmektedir. Satın aldığınız ürünü iade ederken ürüne ait fatura ile iade etmeniz gerekmektedir. Bu yüzden ürün size ulaştıktan sonra faturasını saklayınız.
İade/Değişim formu doldurmadan gönderdiğiniz ürünler kabul edilmemektedir. İade ile ilgili detaylar aşağıda açıklanmıştır:

Ayıplı mal/ürün iadesi hakkında; Satın aldığınız ürünü beğenmemeniz veya ayıplı mal/ürün olması durumunda ürünü teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz veya değişim talep edebilirsiniz. İade veya değişim talep etmek istediğiniz ürünü Sürat Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Arızalanan ürünler hakkındaSatın aldığınız ürünler(ekranlar hariç) bizlerin garantisi altındadır. Ürünlerle ilgili herhangi bir arıza olması durumunda bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Arızalanan ekranlar veya ekran jelatini çıkarılmış, montajlanmış ekranların iadesi/değişimi kabul edilmemektedir.

Taşıma esnasında zarar gören ürünler hakkında; Satın aldığınız ürün veya ürünler taşıma esnasında zarar görmüş ise kargo personeline tutanak yazdırınız ve ürünü teslim almayınız. Kargo paketi zarar görmüş, delinmiş, yırtılmış ve ıslanmış siparişlerinizi kargo elemanı önünde açıp ürünlerde herhangi bir zarar olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Üründe bir zarar var ise kargoyu kesinlikle teslim almayınız ve kargo personeline tutanak tutturunuz.

İade/Değişim yapılamayan ürünlerArızalanan ekranlar veya ekran jelatini çıkarılmış, montajlanmış ekranların iadesi/değişimi kabul edilmemektedir.

Ücret İadesi; Ücret iade işleminiz, iade talebinizin geçerli olması sonucunda, iade ettiğiniz ürünlerin bize ulaşmasından itibaren 14 iş günü içerisinde yapılır. İade edilecek tutarın hesabınıza geçmesi, siparişinizi oluştururken kullandığınız ödeme şekline göre farklılık göstermektedir.

Kredi Kartı ile ödenen siparişlerde; Kredi Kartı ile yaptığınız ödemelerde ücret iadeniz 14 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. İade işleminiz gerçekleştirildiğinde 0-48 saat içerisinde işlem yapılan kartınıza bankanız tarafından tutar yatırılacaktır. Bu süre bankanızla ilgili olup hesap kesim tarihinize göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi almak için bankanızı arayınız.

Kapıda Ödeme siparişlerinde; Kapıda Ödeme seçeneği ile satın aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, İade/Değişim formunda IBAN Numarası ve Banka Bilgileri kısmını mutlaka doldurmanız gerekmektedir. Kapıda Ödeme ücret iadeleleri 14 iş günü içerisinde vereceğiniz IBAN numarasına yapılmaktadır. Ödemenizi yaparken yararlanmış olduğunuz Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli hesabınıza iade edilmez.

EFT/Havale ile ödenen siparişlerde; Ödemenizi Havale/EFT yolu ile yapmanız durumunda para iadesi, İade/Değişim formunda yazacağınız IBAN numarasına 14 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

İade veya Değişim talep ettiğiniz tüm ürünleri Sürat Kargo anlaşma numaramız "1242044745" ile bizlere gönderebilirsiniz.

İade veya Değişim talep ettiğiniz ürünleri bizlere göndermeden önce mutlaka 0(216) 325 9898 numaralı hattımızı aramanız gerekmektedir.